Гаряча лінія 0-800-50-20-55 безкоштовно зі стаціонарних телефонів України
23.12.2016
Переможець акції отримав АВТО від "ЕКО маркет"

Свято в "ЕКО" Ого-го! Нарешті, після оформлення всіх документів, власник АВТО від "ЕКО маркет" забрав у салоні свого нового залізного коня! Андрій Степанович Поліцков із Мирнограда Донецької області – звичайний шахтар. Пропрацював на шахті 23 роки, нещодавно вийшов на пенсію. Раніше ніколи не брав участі у подібних акціях, і цього разу став учасником за щасливою випадковістю.

«Придбавши продукти у "ЕКО маркет" в Мирнограді, вже на виході мене окликнув охоронець і нагадав про можливість взяти участь в акції з нагоди Дня народження «ЕКО», заповнивши акційний купон», – говорить Андрій Степанович.

Не дуже вірячи в перемогу, пан Поліцков все ж заповнив корінець і… забув про нього. Яким же було його здивування, коли більш ніж через місяць, під час розіграшу йому зателефонували з Києва і повідомили приємну новину!

"У мене буквально відібрало мову, я не міг сказати анічогісінько! Одразу ж подзвонив своїм батькам, щоб поділитись з ними приємною новиною. Не вірив до останнього у свою удачу, аж поки не підписав усі документи і не сів за кермо новенького "ЗАЗ Sens".

Андрій Степанович приїхав до Києва разом з дружиною Оленою та старшим сином. Ця поїздка у Київ була першою для подружжя із Донецької обл.

"Скоріш за все, на цій машині буде їздити мій старший син", – сказав пан Поліцков.

Усього у Андрія Степановича троє дітей. Вдома на батьків чекає ще 2 доньки.

"Також у мене вже є онучка. Вчора їй якраз виповнилось 2 роки. Дякуємо "ЕКО маркет" за такий чудовий подарунок!".

Уся родина Поліцкових і надалі буде купувати продукти лише в "ЕКО маркет", сподіваючись ще раз щось отримати у подарунок.

Другие новости
X