Гаряча лінія (ПН-ПТ 09:00-18:00) 0800 302 055 Viber +38 067-434-57-32
Про компанію
ХТО МИ 

Ми – всеукраїнська мережа супермаркетів «ЕКО маркет», яка на даний момент налічує 136 магазинів у 60 населених пунктах в 15 областях України. У компанії працює більше 5000 чоловік.В мережі представлені продукти харчування, побутова хімія,побутові товари першої необхідності. Також є своє виробництво – кулінарія тапекарні, в деяких магазинах є власні кондитерські цехи. У нас завжди можна знайти привабливі маркетингові акції і достатній асортимент за доступними цінами.

Офіційний слоган компанії відображає її основну концепцію «ЕКО маркет» –економний супермаркет!».

НАША МЕТА

Наша мета – задоволений покупець. Ми прагнемо до того, щоб обслуговуватися у нас було зручно, швидко і приємно. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували якісну продукцію, маючи при цьому можливість істотно заощадити. З цією метою в наших магазинах завжди є цікаві цінові пропозиції,прийнятні для будь-якого гаманця.

НАША ІСТОРІЯ

2003 рік – відкрито перший продуктовий супермаркет «ЕКО маркет» в Чернігові. В цьому ж році були відкриті супермаркети в Сумах, Запоріжжі, Кременчуці, Одесі та Черкасах. 
2004 рік – кількість супермаркетів мережі зросла до 18. 
2006 рік – мережа налічувала вже 28 магазинів. 
2007 рік – загальна кількість супермаркетів зросла до 42, а торговельна площа мережі – до 40 720 кв.м. Географія присутності мережі розширилася до 14регіонів України – «ЕКО-маркети» з’явилися в АР Крим, Донецькій області, вмістах Вінниця, Миколаїв та Луганськ. 
У жовтні 2007 року в першому рейтингу українських торговельних мереж (журнал«Деньги.ua») торговельна мережа «ЕКО маркет» визнана найкращою національною мережею за критеріями цінової політики, асортименту та якості обслуговування. 
2008 рік – кількість супермаркетів «ЕКО маркет» збільшилася до 48, а географія присутності – до 15 регіонів. У 2008 році мережа зафіксувала товарообіг нарівні 1,7 млрд. грн. У 2008 році мережа зафіксувала товарообіг на рівні 1,7млрд. грн. 
У 2009 році товарообіг мережі магазинів «ЕКО маркет» склав 2,1 млрд. грн.,також в 2009 році мережа відкрила 9 нових магазинів. 
У 2010 році товарообіг «ЕКО маркет» склав 2,65 млрд. грн., за цей же періодбуло відкрито 3 нових магазини, довівши їхню загальну кількість до 68 торгових точок. 
У 2011 році було відкрито 20 супермаркетів «ЕКО маркет», що стало рекордом закількістю відкриттів для мережі. Нові магазини відкривалися в Києві, Фастові(Київська обл.), Чернігові, Житомирі, Кременчуці (Полтавська обл.), Охтирці,Шостці, Ромнах (Сумська обл.), Херсоні та Димитрові (Донецька обл.). Товарообіг мережі в 2011 р. склав 3,3 млрд. грн. 
У 2012 році також відкрилося 20 супермаркетів «ЕКО маркет»: в Донецькій області (Красноармійськ, Артемівськ, Горлівка, Краматорськ), в АР Крим (Севастополь), в Житомирі, Кіровограді, Полтаві, Сумах та Сумській обл. (Ромни, Шостка), а такожу Києві та Київській області (Вишгород, Ірпінь, Переяслав-Хмельницький,Українка). Порівняно з минулим роком, збільшився товарообіг на 24,5 % до 3,75млрд. грн. 
Президент «ЕКО маркет» Віктор Повніца увійшов до «25 кращих СЕО України 2012 року»за версією журналу FORBES. 
У 2013 році було відкрито 14 нових магазинів різних форматів – гіпермаркети,супермаркети, магазини біля дому. Магазини відкривалися в Києві та Київськійобласті, Чернігові, Черкаській та Херсонській областях. Товарообіг ТОВ «ЕКО» заминулий рік склав 4,32 млрд. грн., що на 15,2 % більше, ніж в 2012 р.

У першому півріччі 2015року «ЕКО маркет» зайняв 4 місце в ТОП-5найбільших торговельних мереж вУкраїні (за версією GT Partners).

У 2018-2019 роках 43 магазини торгових об’єкти мереж «Колібріс» та «АВС маркет», що знаходяться на Західній Україні, починають працювати під брендом «ЕКО маркет» на умовах договору франшизи.

2020 рік – запущений сервіс онлайн – замовлення та доставки https://eko.zakaz.ua у м. Київ. Згодом сервіс почав працювати ще і у регіональних містах: Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Житомир,Бориспіль, Вінниця. Також, можливість замовити доставку з магазинів мережіз’явилась у користувачів Glovo та Raketa.

У 2021 році у Києві та області було відкрито 4 магазини під брендом «Sympatic», що працюють у форматі «біля дому» та проведено реконструкцію 10 магазинів «Еко маркет» в різних регіонах країни з впровадженням рішень, що відповідають вимогам сьогоденності.


НАШЕ СЬОГОДЕННЯ

Мережа продовжуватиме своє зростання і розвиток, вибудовуючи довгострокові і взаємовигідні відносини зклієнтами і партнерами в сфері продажів.
За роки роботи «ЕКО маркет» завоював репутацію надійногоі стабільного підприємства, що неодноразово підтверджено отримання рекомендації з внесеним ТОВ «ЕКО» до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств» по версії Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Саме тому стратегічна мета «ЕКОмаркет» у напрямку відносин з партнерами – зміцнювати цю репутацію, слідуючи вимогам часу і постійно вдосконалюючись. 

 


X
X